Strona główna

O firmie

Centrum Wspierania Przedsiębiorczości Logan jest dynamicznie rozwijającą się firmą windykacyjną, która rozpoczęła swoją działalność w listopadzie 2010 roku.


CWP Logan Sp. z o.o oferuje usługi zarówno w zakresie odzyskiwania należności, jak również ich nieustannego monitoringu, zapobiegając tym samym nieterminowym płatnościom ze strony dłużników.

CWP Logan Sp. z o.o koncentruje swoje działania na windykacji bezpośredniej oraz negocjacjach w terenie. Dzięki takiemu podejściu skuteczność podejmowanych działań jest gwarantowana, nawet w przypadku spraw zakwalifikowanych do niewykonalnych. Odpowiednie podejście do dłużnika pozwala na finalizację pertraktacji z dłużnikiem na drodze postępowania polubownego. Osiągany sukces to również efekt bogatego doświadczenia pracowników tworzących firmę, zdobytego w trakcie wieloletniej pracy, który dodatkowo wspierany jest przez zespół prawników oraz ekonomistów.

CWP Logan Sp. z o.o poprzez monitoring usług windykacyjnych dopasowuje swoją ofertę do nieustannie zmieniających się potrzeb klientów, czyniąc ją za każdym razem ofertą nie tylko bogatą, ale również ofertą atrakcyjną. Zainteresowanie ze strony klientów usługami firmy świadczy o profesjonalizmie oraz indywidualnym podejściu do potrzeb każdego klienta.

Nasi partnerzy: